Opis firmy

Kobiety może połączyć przyjaźń i wspólna pasja.

Kto by pomyślał, że tak różne indywidualistki mogą stworzyć tak zgrany duet. Znamy się wiele lat, początkowo zajmowałyśmy się finansami klientów, realizując ich marzenia o własnym domu czy mieszkaniu. Od dwóch lat zajmujemy się również tematyką Ochrony Danych Osobowych. Ja obsługuję głównie firmy z sektora MŚP a Ania sektor budżetowy. Dzięki temu udało nam się połączyć sektor prywatny jak i publiczny.

Pracujemy z pasją oraz zaangażowaniem.

Audyt zerowy, szkolenie pracowników czy też przygotowanie dokumentacji związanej z Ochroną Danych Osobowych dla Nas to czysta przyjemność.

Potrzebujesz audytu, szkolenia czy nawet konsultacji związanej z Ochroną danych Osobowych? Zadzwoń do Nas! 

„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces”

Henry Ford

Trenerzy

Tatiana Einbacher

Certyfikowany szkoleniowiec wdrażania RODO w MŚP.

Z wykształcenia prawnik i ekonomistka, absolwentka SWPS Poznań oraz Zarządzania Uniwersytetu Zielonogórskiego. Wierzy, że ciągły rozwój i kształcenie samego siebie jest priorytetem.

Certyfikowany trener biznesu.

Swoją wiedzę z zakresu ochrony danych osobowych i zarządzania projektami poszerzała uczestnicząc w licznych warsztatach i szkoleniach. Posiada Certyfikat Audytora Wiodącego Systemu Zarządzania Jakością wg ISO 9001:2000 akredytowany przez IRCA. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. pełniąc funkcję IOD w MŚP. Doświadczony Inspektor ochrony danych.

Mimo wielu lat pracy, każdego dnia uczy się czegoś nowego, rozwija i poznaje nowych ludzi. Wciąż szuka nowych i skuteczniejszych rozwiązań ich codziennych problemów. Pomaga klientowi odnaleźć drogę w gąszczu zawiłych procedur i wymogów. Praca z klientami każdego dnia sprawia, że w sprawach zawodowych jest spełnionym człowiekiem. Jest przekonana, że o jakości można mówić wtedy, kiedy tym co do nas wraca są zadowoleni klienci.

Sama o sobie mówi:
Trenerstwo jest dla mnie wyzwaniem i zdobyciem nowych doświadczeń.
Od grupy uczestników uczę się empatii, wytrwałości i radości życia.
Pasjonuje mnie świat i ludzie spotykani każdego dnia.

Anna Bąk

Ekspert ds. Ochrony Danych Osobowych

Absolwentka UW na wydziału prawa i ekonomii z zakresu ochrony danych osobowych, uczestniczka wielu kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje z zakresu danych osobowych. Akredytowany IOD

Specjalista z zakresu RODO, KRI, KSC, Audytów wewnętrznych w podmiotach administracji publicznej oraz MŚP

Pasjonat tematyki ochrony danych osobowych, praktyk, który swoją wiedzę zdobył świadcząc usługi IOD w kilkunastu podmiotów publicznych.

W wolnych chwilach lubi poczytać interesującą książkę (nie tylko związaną z tematyką Ochrony Danych Osobowych 🙂 )

Jarosław Bezaniuk

Ekspert ds. ochrony danych osobowych

Ukończył Wydział Prawa I Administracji na Uniwersytecie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Po egzaminie magisterskim przez 13 lat pracował w Urzędzie Skarbowym. W tym czasie, w trakcie pracy zawodowej, ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Zielonej Górze. W kancelarii zajmuje się wszechstronną obsługą klientów indywidualnych, jaki przedsiębiorców.

Ekspert ds. ochrony danych osobowych, przeprowadza audyty w zakresie ochrony danych osobowych, prowadzi szkolenia, tworzy wewnętrzne procedury i dokumentację, oraz sporządza opinie prawne.